Hakkımızda

E-öğrenme, Dİjİtalleşmenİn Öncüsü

Yapay Zeka

Daha önce gördüğün standart deneme sınavları, konu anlatımlarını unut!

Kişiselleştirilmiş eğitim anlayışımız, istediğin okula giden yolda ihtiyacın olan tüm çalışma programını karşına çıkarıyor. Hangi okula gitmek için hangi konulara daha fazla çalışmalısın, günlük, haftalık, aylık olarak hangi konuda kaç soru çözmen gerekiyor hepsini senin yerine düşünüyoruz ve kişiye özel çalışma planını oluşturuyoruz.

img

Benzersiz dijital gelişim platformumuzla bundan sonra hedefine ulaşma yolunda en yakın arkadaşın oluyoruz, çalışma programını oluşturmakla kalmıyor, yeri geliyor Sana artık sen bu konuyu sular seller gibi biliyorsun, haydi şimdi şu konuya çalışalım diyoruz. Takıldığın konularda izlemen gereken, alanında uzman öğretmen kadromuz tarafından güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan soru çözüm videolarını belirliyor ve gelişimini gün gün raporluyoruz. Tüm bunları yaparken de aile bütçenizi asla sarsmıyoruz.

img

Misyonumuz

Her gün daha fazla sınava hazırlanan gencin, kişiye özel yapay zekalı gelişim platformumuz ile, çok yüksek bütçelere ihtiyaç duymadan hayallerindeki okula girmesini sağlayarak, ülkemizi daha iyi bir geleceğe taşımak.

Vizyonumuz

Ülkemizin eğitim sektöründe dijitalleşmenin öncüsü olarak, öğrencilerimizi en çok hedefe ulaştıran yeni nesil eğitim/öğretim/gelişim platformu olmak.

Artık tüm platformlardayız

Web, iOS, Android, Windows phone. Geriye sana soru ve konular arasında kaybolmadan hayatının en önemli yolculuğunun keyfini çıkartmak kalıyor.